Osada žije! aneb první osadnické schůzování

Přátelé. Sousedé. Osadníci! Osada Žije!

Máme rádi Osadu! Myslíme si, že jde o jednu z nejkrásnějších litvínovských čtvrtí a chtěli bychom tomu kouzelnému prostředí, ve kterém nás těší žít, darovat něco na oplátku.

Přemýšleli jsme, co by tu naší Osadu asi nejvíce potěšilo a obohatilo. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat.Je to tak jednoduché: no přeci ulice, dvory a parčíky plné života, plné lidí.
Plné nás, Osadníků!

A tak vznikl nápad “sousedských slavností”. Jen si to představte: je červnová sobota a venku se “něco děje”.
To “něco” láká k procházkám mezi domovními bloky nejen děti, ale i jejich maminky, tatínky, dědy a babičky, tak i naše zvířecí mazlíčky.
Prostě všechny!

Společně pro vás připravujeme spoustu jak zábavných, tak i poučných a přátelských míst a disciplín. Například: výstava fotografií, výtvarná dílna, bleší trh, soutěž o nejlepší koláč, střelnice, lanové překážky, beseda s pamětníky, vystoupení místních umělců, vědeckotechnický koutek, debata o architektuře a mnohem víc.

Zapojte se!
Pokud vás náše myšlenka zajímá, chcete se dozvědět víc, nebo se aktivně zapojit, ozvěte se nám, nebo se dostavte v sobotu 21.3.2015 po 16:00 do restaurace Podloubí (S.K. Neumanna 1090, Horní Litvínov)

Nejde nám o zisk, slávu, trhání rekordů návštěvnosti, zápisy do kronik ani poplácání po ramenou.
Jde nám o to, dokázat si, že pokud opravdu chceme, je všechno možné!

S pozdravem
Jindřich Pavlíček a Michal Tomčík
Osadníci

osada-zije_zapojte-se

Štítky , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *